Első helyezett az iskolánkban készült műsor!

  A DTV műsora, a Mestervizsga országos elismerésben részesült. 

Helyi Televíziók Országos Egyesülete idén is meghirdette Helyi Érték Díj pályázatát, amin három kategóriában is díjat kapott a Médiacentrum Debrecen. A Magazin kategóriában első helyezett lett. A nyertes pályaműben a kőműves szakma alapjait próbálta elsajátítani Somorjai Soma és Horváth Zoltán. A mi iskolánkban forgatták a nyertes műsort.

„Sokat dolgoztunk azért, hogy új, színvonalas magazinjaink szülessenek, melyek közül többel a fiatalabb korosztályt is megcéloztuk. A Mestervizsga is egy ilyen műsor, melynek elkészítésében kiváló partner a Debreceni Szakképzési Centrum. A műsorvezetők és a műsor készítői mellett sokat hozzátesznek a magazinhoz a DSZC oktatói és diákjai is” – nyilatkozta Vida Gyula, a Médiacentrum Debrecen főszerkesztője.

Kérdésed van? Keress minket bizalommal!     felveszem a kapcsolatot

×