Hírek
2025. máj. 19.
DSZC Építech
A szakmák fesztiválján
A IV. Debreceni Szakmafesztiválon az Építech standja izgalmas programokat kínált egész nap. Kulcstartó készítés közben a kreatív ágazattal, gombbehúzás közben a kárpitos szakmával ismerkedtek kicsik és nagyok. A burkoló puzzle és a csőkirakó a figyelmet, kreativitást és ügyességet tette próbára, míg a kalapáccsal az ácsok munkájához szükséges erőt és pontosságot is tesztelhették a legbátrabbak. Az épületgépészek kamerával mutatták meg a csövek belsejét, míg a kőműves szakmával téglakötések készítésén keresztül ismerkedhettek az érdeklődők szombaton Debrecen belvárosában.
.
GALÉRIA
A szakmák fesztiválján
KAPCSOLÓDÓ HÍREK

Megújult a DAEFI Jerikó utcai iskolafogászati ellátóhelye
A Debreceni SZC Beregszászi Pál Technikum és Kollégium iskolafogászatán egy újabb fogorvosi rendelő teljes felújítása valósult meg.
2025. máj. 30.
DSZC Építech

Kiváló oktatóink
Pedagógusnap alkalmából a Debreceni Szakképzési Centrum negyvenegy oktatóját és dolgozóját, köztük az Építech oktatóit is díjazta.
2025. máj. 30.
DSZC Építech

Remek eredmények a FODISZ Sportfesztiválon
Május 14-18. között a FODISZ Sportfesztiválon vettek részt tanulóink. Az előző évek hagyományát folytatva a Molnárfi Tamás testnevelő segítségével készülő versenyzők szép eredményeket értek el.
2025. máj. 30.
DSZC Építech