SZC logo

Debreceni Szakképzési Centrum

OM kód: 203033/018 | 4028 Debrecen, Kassai út 25.

Intézmény logo

Debreceni SZC Építéstechnológiai és Műszaki Szakképző Iskola

 • Hírek
 • Közérdekű adatok
 • Teams
 • KRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2023. okt. 31.


DSZC Építech

  Projektzáró rendezvény

  Az Erasmus+ projekt eredményeiről számolt be Debrecenben október 19-20-án a Debreceni SZC Építéstechnológiai és Műszaki Szakképző Iskola és a Liceul Technologic „Constantin Brancusi” munkacsoportja. A rendezvényen résztvevő oktatók három témával ismerkedhettek meg az első nap délelőttjén workshopok keretében.

  Projektzáró rendezvény

  A plenáris előadások során a projekt alatt zajlott, a tanulók és az oktatók digitális írástudását elemző mérések eredményei ismertette Jókay Pál. Molnárné Danku Mária előadásában egy tanári mobilitási pályázat eredményeit mutatta be. Jelen pályázatunk eredményeit, jógyakorlatait, az ezeket összefoglaló kiadványt, a projekt honlapját és a jógyakorlatok gyűjteményét Méhész Balázs a projekt szakmai vezetője mutatta be.

  2023. 10. 19-én délután a Debreceni Szakképzési Centrum iskoláinak képviselői számára Kovács Zsolt igazgató úr köszöntője után Méhész Balázs tartott tájékoztató előadást a pályázat megvalósításának tapasztalatairól, eredményeiről és a „kisléptékű partnerség” pályázati konstrukció lehetőségeiről.

  2023. 10. 20-án a humán, reál és szakmai munkacsoportok a jógyakorlatok adaptálásának tapasztalatait vitatták meg. Véleményüket, gondolataikat egy-egy összefoglaló elemzésben összegezték.

  A projektet a jövőbeni együtt dolgozás reményében zártuk. Mindkét iskola keresi a jövőbeni lehetőségeket az oktatói és tanulói projektek megvalósításához.

   

  A projekt eredményeit összefoglaló kiadvány ezen a linken érhető el.

  GALÉRIA

  Erasmus+ Projektzáró rendezvény

  Zarotalalkozok_DB-6625.jpg
  Zarotalalkozok_DB-6777.jpg
  Zarotalalkozok_DB-6711.jpg

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Felújítás a Burgundia utcán

  Felújítás a Burgundia utcán

  Védőtető felújítást végeztek iskolánk tanulói a Burgundia utcán. Az OSB lapok cseréje és a csapadékvíz elleni szigetelés kialakítása hidegragasztási technológiával volt a feladatunk. A homlokzat nemcsak megszépült, hanem sokkal biztonságosabb lett.

  2023. nov. 24.


  DSZC Építech

  Szakmai nap

  Szakmai nap

  Iskolánk felnőtt burkoló és kőműves tanulói részére szakmai napot szerveztünk a SIKA Magyarország közreműködésével. A gyakorlat központú bemutató során lehetőség volt betekinteni a technológiai és technikai újdonságokba, hallhattunk a ragasztási rendszerekről, rétegrendekről és a felnőttek kipróbálhatták a különböző anyagokat. Köszönjük a tartalmas előadást!

  2023. nov. 24.


  DSZC Építech

  Megyei Asztalitenisz Diákolimpia

  Megyei Asztalitenisz Diákolimpia

  November 19-én vasárnap 8 órai kezdettel rendezték meg a városi és megyei asztalitenisz diákolimpiát, a két versenyt összevonva.

  2023. nov. 21.


  DSZC Építech


  Partnereink

  • CZP 2006 Szolgáltató Kft.
  • DÉOSZ Debreceni Építőipari Oktatási és Szolgáltató Kft.
  • DÉSZ-KER Debreceni Építő, Szolgáltató és Kereskedelmi ZRt.
  • ENERGOSOLAR Épületgépészeti és Mérnöki Kft.
  • FLEXKOMFORT Tervező, Kivitelező, Szolgáltató és Kereskedelmi Kft.
  • Ice-Star Szerviz Kft.
  • KISS-ISKOLABÚTOR Bútorgyártó Kft.
  • Klíma Doki Kft.
  • Kiss János egyéni vállalkozó
  • NATUR DESIGN Bútor Manufaktúra Kft.
  • NYAK-ÉP Építőipari Szolgáltató Kft.
  • RENOVATO BAU Építőipari és Kereskedelmi Kft.
  • "SOLÁR-D" Kereskedelmi és Építőipari Szolgáltató Kft.
  • TRIORA Kft.
  • LAMFORG Kft.
  • Thermo-Solar Építőipari Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
  SZC logo

  Debreceni Szakképzési Centrum


   • Intézmény logo
   • Debreceni SZC Építéstechnológiai és Műszaki Szakképző Iskola

    4028 Debrecen, Kassai út 25.

   • Telefon: 06 52/525-350

    E-mail: igazgato@epitechdszc.hu

    OM azonosító: 203033/018

    Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2021/002420


   2023Debreceni SZC Építéstechnológiai és Műszaki Szakképző Iskola