SZC logo

Debreceni Szakképzési Centrum

OM kód: 203033/018 | 4028 Debrecen, Kassai út 25.

Intézmény logo

Debreceni SZC Építéstechnológiai és Műszaki Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokTeamsKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2023. okt. 30.


DSZC Építech

  Október végén megtartottuk iskolánk idei első nyílt napját

  A rendezvényre érkező tanulókat és a szülőket látványos standokkal fogadtuk, ahol interaktív foglalkozásokra és cégismertetésre volt lehetőség. Megtekintettük a Deufol Kft. cégbemutató filmjét, iskolánk végzett tanulója Papp Dávid pedig megmutatta fából készült termékeit.

  Október végén megtartottuk iskolánk idei első nyílt napját

  Ezután a vendégek végig járták a tanműhelyeket, ahol oktatóink és diákjaink  az épületgépész, az építőipari, a faipari és a kreatív ágazatok szakmáiban tartottak színvonalas szakmaismertetőt, ezzel is kedvet csinálva a jelentkezőknek, hogy iskolánkat válasszák. Aki nem tudott eljönni, azokat szeretettel várjuk második nyílt napunkra, melyet november 24-én pénteken 9.00 órától tartunk. A program és a regisztrációs lehetőség hamarosan elérhető lesz honlapunkon.

  GALÉRIA

  Október végén megtartottuk iskolánk idei első nyílt napját

  photo-4.jpg
  photo-10.jpg
  photo-9.jpg

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Orientációs nap

  Orientációs nap

  A DSZC két másik iskolájával együtt meghívást kaptunk a hajdúhadházi Rózsai Tivadar Református Általános Iskola pályaorientációs napjára.

  2024. jún. 19.


  DSZC Építech

  Lezártuk a tanévet

  Lezártuk a tanévet

  Június 14-én megtartottuk tanévzáró ünnepségünket. Ilyenkor általában számadást készítünk az éves munkáról, kiemeljük a tanév során kiemelkedően teljesítő tanulókat. Így a bizonyítványok kiosztása mellett sokan távoztak igazgatói dicsérettel, könyvjutalommal - jó tanulmányi eredményük, kiemelkedő közösségi munkájuk, versenyen elért eredményeik okán. Hasonló lendületet és eredményeket kívánunk a következő tanévre is!

  2024. jún. 17.


  DSZC Építech

  Újabb győzelem

  Újabb győzelem

  Iskolánk 2/10/3. osztályos kőműves tanulója a negyedik országos közlekedéstudományi versenyét nyerte meg.

  2024. jún. 14.


  DSZC Építech


  Partnereink

  SZC logo

  Debreceni Szakképzési Centrum


  Debreceni SZC Építéstechnológiai és Műszaki Szakképző Iskola

  4028 Debrecen, Kassai út 25.

  Telefon: 06 52/525-350

  E-mail: igazgato@epitechdszc.hu

  OM azonosító: 203033/018

  Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2021/002420


  2024Debreceni SZC Építéstechnológiai és Műszaki Szakképző Iskola